HAKKIMIZDA

Hakkımızda

                Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık olarak faaliyetlerimize başladığımız 2015 yılından bu yana Balıkesir’deki gayrimenkul alım – satım ve danışmanlık anlayışını tamamen değiştirdik. Balıkesir’de kurulan, şehri çok iyi tanıyan ve her zaman Balıkesir için çalışan Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık, Balıkesir’de sektörüne getirdiği yenilikler, çağdaş anlayışlar ve canlılıktan dolayı Hürriyet Emlak tarafından 2017’de Anadolu bölgesinin en interaktif emlak ofisi seçilerek, 2017 Türkiye’nin Enleri Emlak Ödülü’ne layık görüldü.

                Sekiz yıllık yoğun bir inşaat ve mimari proje çizimi ofis deneyiminden sonra alanında uzman, deneyim sahibi ve çözüm odaklı çalışan Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık, sizler için Balıkesir Merkez ve ilçelerinde şimdi de tüm Türkiye genelinde satılık ya da kiralık gayrimenkul alım – satımı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Her zaman uygun ve şaşırtıcı fiyatlarıyla göz dolduran Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık kat karşılığı arsalarınızı değerlendirmekte, Balıkesir’in en iyi müteahhitleriyle bağlantı sağlamaktadır. Halihazırda Balıkesir’in en iyi altı müteahhitine danışmanlık hizmeti veren firmamız, ikinci el daire , dükkanlarınız, arsa ve tarlalarınız için de sizlere destek sunmaktadır.

                Eski Kuyumcular Mahallesi Hükümet Caddesi Diker İşhanı Pasaj İçi No:5/2 (Eski Hükümet Karşısı Eti Güzel Arkası) Karesi / Balıkesir adresinde sizlere hizmet veren Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık’tan randevu almak için 0553 135 8539 – 0536 224 9500 numaralı telefonları da arayabilirsiniz.

                Kurucumuz Seyfettin Gülmezoğlu Hakkında:

                1982 Balıkesir doğumlu olan kurucumuz Seyfettin Gülmezoğlu, 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel iş yaşamında Designer olarak birçok başarılı projeye imza atan Seyfettin Gülmezoğlu, mimarlık ofisinde ağırlıklı olarak  mimari proje çizimleri ve iç mimarlık tasarımları gerçekleştirmektedir.

                Balıkesir’de gerçek bir emlak ofisine duyulan ihtiyacı gören Seyfettin Gülmezoğlu, 2015 yılında Safir Gayrimenkul ve Danışmanlık şirketini kurmuş ve bu şirketle de hem bölgesinde hem de ülke çapında önemli başarılara imza atmıştır.

 

Vizyon

  • Balıkesir’de güvenilir, çağdaş, yenilikçi ve çözüm odaklı bir anlayış ve genç, dinamik, deneyimli ve uzman bir ekiple gerçek bir gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermek.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman temel hedef olarak belirlemek.
  • Sunduğumuz hizmetler ile bölgemizde ve ülkemizde her zaman örnek bir firma olmak.
  • Gayrimenkullerinize değer katarak size en iyi danışmanlık hizmetini vermek.

 

Misyon

  • Her zaman çözüm ortaklarımızın ilk tercihi olarak kalmak ve var olan müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmek için çalışmak.
  • Çözüm odaklı, yenilikçi, güvenilir ve ahlaklı bir çalışma prensibiyle faaliyet göstermek.
  • Tüm değerlere, çevreye, çalışanlarımıza ve müşterilerimize saygılı olmak ve sorumluluklarımızı bilmek.
  • Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri en kısa sürede sunmak.
  • Dürüstlük ve güvenilirliği temel ilke edinmek.